Droša piedalīšanās satiksmē

Ceļa satiksmes drošības noteikumu ievērošana ir svarīgākais nosacījums piedaloties satiksmē. To regulē ceļa zīmes, luksofori un policija. Neatkarīgi no tā vai mēs esam kājāmgājējs, riteņbraucējs vai automašīnas vadītājs, mēs katrs piedalāmies satiksmē un no mūsu katra rīcības ir atkarīga drošība uz ceļa.

Brīdinājuma ceļa zīmeCeļa zīmes norāda kā mums rīkoties katrā situācija, esot uz brauktuves vai ietves. To neievērošana bieži vien izraisa daudzus ceļu satiksmes negadījumus, kur vainīgais vai nu nebija pamanījis konkrēto ceļa zīmi, vai apzināti to ignorējis. Bieži vien avārijas noved pie letālām sekām. Svarīgi apzināties, ka šīs ceļa zīmes ir uzstādītas mūsu pašu drošībai, nevis tādēļ, lai sarežģītu mums dzīvi.

Ceļa zīmju neievērošana var novest līdz traģiskām sekām, tās jāievēro gan riteņbraucējiem, kuri, mēģinot ātrāk izbraukt sastrēgumu, bieži vien spraucas starp mašīnām, pakļaujot savu dzīvību lielam riskam. Tos jāievēro visiem cilvēkiem, kas piedalās satiksmē, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *