Laba dāvana svētkos

Fototapetes var būt ne tikai interesants dizaina akcents, bet arī brīnišķīgs pārsteigums svētkos. Tostarp, 14. februāra dāvana mīļotajam cilvēkam.

fototapetesParīze pēcpusdienā – klasiskais skats ar Eifeļa torni vai mazāk pazīstama pilsētas ainava, kas tomēr izsaka Parīzes būtību visā pilnībā. Tā gandrīz būs alternatīva ceļojumam nedēļas nogalē.

Tauriņu sajūta – ne tikai vēderā, bet arī krāšņā dabas skatā, kur redzams var būt no vienam tauriņam līdz pat tauriņu ķekaram no Imperatoru tauriņu migrācijas vietām, kas atrodas netālu no Mehiko.

Laternu nakts – fotomirklis, kad simti vai pat tūkstoši gaisa laternu ceļas augšup debesīs un nakts tumsa šķiet kļuvusi samtaini melna. Piestāvēs gan viesistabai, gan guļamistabai.

2 thoughts on “Laba dāvana svētkos

  1. Pašai ļoti līdzīgas tapetes, kas attēlā arī uztaisīju, super, ne centa nenožēloju, kvalitatīvi un izskatās vienkārši super un notīrīt arī ”easy game” pati sūtīju no http://www.buvdarbiem.lv/apdares-materiali/tapetes/fototapetes
    varu tikai ieteikt!
    Esmu arī dzirdējusi, ka var panākt visādus interesantus efektus kā piemēram uzlīmēt fototapetes uz durvīm, varbūt manā gadijumā tas īsti nederētu, bet viennozīmīgi ideja ir interesanta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *