Jaunais automobīlis

Auto nereti šoferītim ir tik mīļš, ka to jokojot mēdz saukt par otrajām mājām. Reizēm gan sava pirmā, gan vienkārši jauna auto iegādei līdzekļu nepietiek. Un nākas domāt, vai kredīts varētu būt risinājums.

jaunais automobīlisPirmkārt, ir svarīgi tas, ka kredīts dos iespējas ietaupīt uz to, ko faktiski ekonomēsiet brīvāk organizējot savu laiku. Jā, arī mašīnas uzturēšana nav lēts prieks. Ne tuvu, bet – ja ģimenē ir vairāk par diviem cilvēkiem, kuri pierasti ik dienas tiek aizvesti līdz skolai un darbam ģimenes auto, tas ir diezgan svarīgs aspekts.

Sarēķinot visus izdevumus par sabiedrisko transportu un ņemot vērā laika aspektu, bilance var nebūt nemaz tik viennozīmīga.Otrkārt, bieži darba devēji prasa, lai jums būtu savs auto, īpaši, ja var nākties doties ārpus dzīvesvietas uz kādu no sadarbības partneru pilsētām vai pat uz kādu no kaimiņvalstīm.Trešais, kredīts auto iegādei ir salīdzinoši stabils ieguldījums. T.i., kredīts iespējams arī kā iespēja doties ceļojumā uz Karību salām. Un pat, ja nopietnāk, ņemat kredītu kāda projekta realizācijai – auto iegāde ir salīdzinoši paredzamāks naudas izlietojums.

 

One thought on “Jaunais automobīlis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *