Nākotne un līdzekļi

veselības uzlabošanaPar kredītu nākotnei var saukt jebkuru ieguldījumu, kas tagad prasa līdzekļus, bet vēlāk dos rezultātus – gan materiālā, gan nemateriālā formā. Viens no tādiem ieguldījumiem, var būt kredīts veselībai. Kādā ziņā?

Veselīgs uzturs mūsdienās ir viens no mēdiju un sabiedrības top tematiem. Par to tiek runāts gan vispārējā, gan individuālā līmenī – no ēdienkartes izmaiņām skolās līdz iespējai diedzēt graudus un audzēt garšvielas uz katra individuālās palodzes. Bet – veselīgs uzturs nozīmē citus izdevumus, jo tas, kas ir bioloģiski audzēts, maksā dārgāk. Neizbēgami, jo arī tā audzēšana un ceļš līdz pārtikas produktam ir saistīts ar lielākām izmaksām.

Pateicoties tam, kas ir subprodukti un dažādas ķīmiskas piedevas, kas ļauj piedāvāt lētu vai lētāku produktu, mēs neesam pamanījuši to, cik ātri īstenībā naudas vienība zaudējusi savu vērtību attiecībā pret to, kāda tā bija, piemēram, desmit gadus atpakaļ. Īstā produkta cena, ņemot vērā arī tā faktisko uzturvērtību, ir cita, kā esam pieraduši rēķināt, ja veikala plauktā meklējam lētāko.

Kredīts veselībai šajā gadījumā būs katrs santīms, ko pārtērēsiet, tomēr izvēloties augstvērtīgāku produkciju. Un – ja jums ir iespēja, varbūt kredīts veselībai var būt arī piemājas siltumnīca.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *