Kredīts nekustamajam īpašumam

Hipotekārais kredīts ir kredīts, kas tiek izsniegts nekustamā īpašuma iegādei. Zeme, māja vai dzīvoklis – tas atkarīgs no katra vēlmēm, vajadzībām un iespējām. Reizēm – nākas rast kompromisu, reizēm izdodas īstenot tieši iecerēto sapni.
kredīts

Hipotekārais kredīts tiek izsniegts 70% apmērā no nepieciešamās summas vai līdz 50 000 latu, ja nekustamo īpašumu iegādājas izsolē.

Mazliet atšķiras arī iesniedzamo dokumentu saraksts, tomēr jebkurā gadījumā būs nepieciešams īpašuma novērtējums, kā arī personu apliecinoši dokumenti un izziņa no VID, ja summa pārsniedz 100 minimālās mēnešalgas.

Bet svarīgākais ir, lai izvēlētais īpašums atbilstu tieši pircēja individuālajai situācijai. Iegādes mērķi nekustamo īpašumu kredītsvar būt ļoti atšķirīgi – viens vēlas rast vietu ģimenes mājai, cits – resursus biznesam. Tas nosaka arī to, cik lielā mērā kredīta atmaksa būs jāplāno no personiskajiem ieņēmumiem.

Hipotekārais kredīts savā ziņā ietver arī būtisku garantiju – nekustamais īpašums parasti tiek iegādāts ar tālejošiem plāniem, kas nozīmē, ka lēmums rūpīgi apdomāts.

2 thoughts on “Kredīts nekustamajam īpašumam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *