Stabilām celtnēm

Lai uzbūvētu stabilu un drošu būvi, ir vajadzīgi kvalitatīvi celtniecības materiāli. Gandrīz visi celtniecības darbi sākas ar pamatu būvēšanu. Kā viens no kvalitatīvākajiem celtniecības materiāliem, kuru izmanto pamatu būvēšanā ir pamatu bloki.

Pamatu bloki ir taisnstūra formas bloki, kurus ražo no betona, tos ir viegli izmantot ganMājas siena no betona blokiem profesionālam celtniekam, gan arī vienkāršam celtniekam-amatierim, kurš pats ar savām rokām vēlas uzbūvēt savu māju. Izmantojot tos ne tikai pamatu būvēšanā, bet arī pagrabu sienu būvēšanā. Kā arī bieži vien cilvēki tos izmanto uzliekot uz ceļa, lai aizliegtu iebraukšanu kādā teritorijā.

Pamatu bloki tā ir viena no ēkas pamatu veidojošām sastāvdaļām, kurām ir ļoti liela nozīme jebkuras ēkas gan būvēšanas laikā, gan arī tās tālākajā ekspluatācijā.

Ēkas pamatu kvalitātei būtiski ir izvēlēties arī atbilstošus hidroizolācijas materiālus pamatiem. Viens no variantiem ir PVH membrāna FATRAFOL. Tā nodrošinās ēkas ilgmūžību, pasargājot to no nelabvēlīgās mitruma ietekmes.

6 thoughts on “Stabilām celtnēm

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *